Askıda İyilik


class
Ekonomik koşulların gün geçtikçe zorlaştığı günümüzde birçok aile kira ücretini, doğalgaz, elektrik, su gibi olmazsa olmaz temel faturalarını ödeyemiyor. AİP olarak, hemen her gün buz gibi soğuk havada doğalgazı yanmayan, borcundan dolayı elektriği ve suyu kesilen, kirasını ödeyemediği için oturduğu evden çıkarılmak ile karşı karşıya kalan ailelerin çaresizliğine tanık oluyoruz. Bu durumlar karşısında çocukların, gençlerin, annelerin yaşadıkları üzüntüler bizi her seferinde derinden yaralıyor. AİP olarak; onların dertlerini dinliyor, yaşadıkları zorluklara çözümler geliştirebilmek için canla başla bağışçılar arıyoruz. 

Askıda İyilik isimli projemiz, evinin faturalarını ödeyemeyen ailelere destek vermeyi amaçlıyor. Gelen tüm ihtiyaç talepleri proje kapsamında listeleniyor ve bağışçılarımız ile paylaşılıyor.
 
Siz de bir ailenin faturalarından birinin düzenli ödemesini üstlenebilirsiniz. Sosyal faydayı birlikte çoğaltabilmek ve iyilik döngüsünün bir parçası olmak inanın size kendinizi çok iyi hissettirecek.