AİP Akademi


SOSYAL FAYDAYI BİRLİKTE ÇOĞALTALIM

AİP olarak, yardım faaliyetlerimizin yanında, yaşadığımız toplumun eğitim ve gelişimine katkıda bulunarak, ülkemizin kültürel ilerlemesine destek vermeyi sorumluluklarımızdan biri olarak görüyoruz. Hissettiğimiz bu sorumluluk duygusuyla kurduğumuz AİP Akademi’de kendisini geliştirmek için maddi olanak bulamayan kişilere destek veriyoruz. Eğitimi bütünsel bir bakış açısıyla ele alıyor, gelişim programlarımızı geniş kitlelerle buluşturuyoruz.  
 
AİP Akademi’nin eğitim programlarını bazen yüz yüze bazen de çevrimiçi kanallarla interaktif ortamlar oluşturarak gerçekleştiriyoruz. Hukuktan finansa, kişisel gelişimden gastronomiye kadar pek çok konuda alanındaki uzmanlarla katılımcıları buluşturuyoruz. Katılımcılarımız, hayata hazırlanan öğrenciler olabildiği gibi, anneler babalar, iş hayatına yeni adım atmış gençler de olabiliyor ve sormak istedikleri tüm soruları uzmanlara yöneltebiliyor. 
 
Bizimle aynı sosyal sorumluluk tutkusunu paylaşarak, AİP Akademi’nin sürdürülebilirliğine destek veren uzman gönüllülerimize minnettarız. Toplumumuzun gelişimine katkı sağlamak isteyen, alanlarında uzman, doktor, mühendis, mimar, psikolog, pedagog gibi yeni uzmanları da aramıza katılmaları için heyecanla bekliyoruz. 
AİP Akademi eğitimlerinden haberdar olmak için sosyal medya kanallarımızı takip edebilirsiniz.