Anadolu Sana Geliyoruz


class
Acil İhtiyaç Projesi Vakfı olarak, “Anadolu Sana Geliyoruz” ismini verdiğimiz projemiz ile Anadolu’nun az gelişmiş bölgelerinde kısıtlı maddi imkanlarla eğitim gören çocuklarımızın ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Kırtasiye, giyim, bir gencin hayalini gerçeğe dönüştürmek, ders araç gereçleri temin etmek, kitap yardımı yapmak gibi desteklerimizle eğitimde fırsat eşitliği sağlamaya çalışıyor, gençlerin eğitim hayatlarının, ufuklarının önünü açmayı hedefliyoruz. 

Anadolu Sana Geliyoruz Projemiz ilk olarak Diyarbakır’daki 5 köy okuluyla başladı. Amacımız, projeyi tüm yıl boyunca düzenli olarak sürdürmek ve farklı bölgelerde yaşayan daha çok sayıda çocuğumuza ulaşmak. Bu önemli hedefimiz için siz değerli bağışçılarımızın desteklerini bekliyoruz. Gelin hep birlikte Anadolu’da bize çok ihtiyacı olan çocuklarımızın hayatlarını güzelleştirelim. Onları kaderleriyle baş başa bırakmayalım. Pırıl pırıl çocuklarımızın eğitim hayatlarına devam edebilmeleri, ülkelerine fayda sağlayan, özgüvenli, başarılı bireyler olabilmeleri için fırsat ve destek verelim.