4 Sihirli B Projesi


class
Vakfımızın 4 Sihirli B Projesi, yoksul ailelerin çocuklarının fiziksel ve sosyal gelişimlerini sağlıklı bir şekilde tamamlayabilmeleri için onlara maddi ve manevi destek vermeyi amaçlayan bir projedir. Proje kapsamında, çocuk ve ailesini doğrudan etkileyen sosyal güvenlik açıklarının kapatılması için çalışıyoruz. Bunun için gerekli ihtiyaçların neler olduğunu titizlikle tespit ediyoruz. Beslenme sorunu varsa beslenmeye yönelik gıda temini sağlıyoruz. Giyim ihtiyaçları söz konusuysa, bunları temin ederek kendilerine ulaştırıyoruz. Yine, sosyal hayatlarında gelişime ihtiyaçları var ise sosyal aktivitelere katılabilmeleri için etkinlikler gerçekleştiriyoruz. 
 
4 Sihirli B Projesi, yoksulluktan kaynaklı ihtiyaçları gidermesinin yanında aynı zamanda toplumumuzun gelişimi ve eğitimi için de fayda sağlıyor.
 
Biz her çocuğun, bilinçli, farkındalık sahibi, yaşadığı topluma sahip çıkan, örnek bireyler olabilmeleri için kararlılıkla çalışıyoruz. Projemizin amacına ulaşabilmesi ve her geçen gün daha çok çocuğa ulaşabilmek için desteklerinizi bekliyoruz.